Kuna meil on kõik treeningud kujunenud juba eriliseks, ei jäänud seegi kord  ilma üllatusteta.

Seekord oli meid  kimbutamas mega sääseparv, mistõttu suundusime ``kuiva trenni`` tegema pargi äärde veepoolsele   lagendikule.

Kuna Kelly täiendab end pidevalt uuemate oskuste ja infoga, siis seekord tegime taas uusi asju. Kõigepealt rääkis Kelly meile, kuidas paremini kutsika ja noore koeraga toime tulla, kuidas koera meelitada, julgustada ja huvi tekitada. Samuti oli vahva  mõte koerad ära vahetada-ehk iga koer sai võõra inimese kätte. Seejärel tegime erinevaid harjutusi, mis polnudki väga lihtsad, kuna  koerad on harjunud oma peremehe hääle ja käsklustega. Kuid hakkama said kõik.

Vahepeal saabus meie sekka ka Tiina, suurte karbitäite maasikatega, millega ta kõiki kostitas....mmm kus need olid magusad. lausa keele viis alla :)

Seejärel seadsime sammud veeäärde. Kohale oli saabunud ka meie fännklubi  - palju noori poisse ja tüdrukuid, kes tahtsid ka näha, millega me tegeleme.

Täna tegime siis erinevaid harjutusi, eelkõige koera ujumist paati ja paadist kaldale, viskasime päästerõngast. Samuti proovisime koerte vastupidavust pikema maa läbimiseks vees.Tuli välja, et arenguruumi veel on.

Meie ``lasteaed`` tegi ka katseid paadist vette ja kaldale. Nad olid nii tublid, vaata et varsti tulevad suurtele järele.

Ahjaa kõige suurem ja olulisem uudis on, et meie uuele paadile said peale kleebsud ja logod - VEEPÄÄSTE ja  Elva Vabatahtliku Tuletõrjeühingu  logo.  See on super kena ja suur tänu Valdekule, kes need sinna peale  organiseeris.

Päikest!