Sel päeval oli imeline ilm. Meie treening algas veidi  teistmoodi-kõigepealt saime suu magusaks Rita ja Kelly poolt valmistatud  mustsõstra tordiga, mis maitses imehästi. Peale mida võtsime ringi ja Kelly viis läbi tavapärast  kuulekuskoolitust.

Seejärel suundusime juba järvekaldale, ilm oli suurepärane, mistõttu oli teises  ääres palju lapsi ja täiskasvanuid ujumas ja päevitamas, kuid ega see meid ja koeri ei heidutanud. Hoopis vastupidi- mõne hetkega olid lapsed kohal ja uudistamas, mida meie mõmmikud teevad, miks neil on vestid seljas ja mida nad oskavad jne.  Rita koos Gracyga jagasid lahkesi  teavet.

Teised jätkasid treeninguid- kõigepealt said koerad niisama ujuda treeneriga, siis juba uppuja kaldale toomine, siis kahe uppuja toomine, siis paadist vette , siis aeru toomine ja vahepeal ka tammy toomine. Isegi meie väike Steffi   kalpsas vette ülesannet täitma, kuigi  ei olnud tema kord, kuid kes oli väga-väga  tubli. See-eest tema õde Gracy veel veepoole nii väga ei kippunud. Ja polegi hullu, sest nad on ju veel pisid ja eks jõuavad harjuda.

Õnneks oli seekord vesi juba tunduvalt soojem ja loodame, et keegi  ka haigeks ei jää.

Koerad  olid tõsiselt  väsinud kuid õnnelikud ja ega peremehedki palju alla ei jäänud.

Järgime korrani.