19.juuni,meie punapäise Kelly sünnipäev!

Ja otseloomulikult korraldasid agarad rühmaliikmed trenni ebatavalises kohas ,ehk ülespaisutatud Elva jõekeses.

Kohtumispaigaks oli Nõuni pood, sest ilma grupijuhita me poleks iseseisvalt sinna kurvede ja mägede vahele kilomeetrite kaupa imeilusasse loodusesse lummatuna,küll jõudnud.

Toredaks tegi asja see ,et meiega oli liitunud ühtäkki kaks autot uute njuufahakatistega.

Kohale jõudes, kus Karin oma erkroosa jope ja lustliku olekuga vihmavarju alt suunda näitas, saime tunda selle aasta esimest trenni vihmaga.

Aga kuna olime asja ette võtnud ,ega siis asja pooleli ei saa jätta .Ehk nagu Valdek on öelnud ,ega uppuja ilma ei vali...

Nii armsad olid päevakangelane ja lilled ja kingid ja naerulsui läks kohe tutika vihmavarju avamiseks.

Ja meie uute sõpradega tutvumiseks.Kaugelt Haanjamaalt ja Viljandist tulnud Imor, Ayla ja Ajax olid väga lustlikud ja esmaüritajate kohta vägagi sõiduvees.

Veidike kuulekust ja veega tutvumist ei heidutanud neid kuidagi ja pärast läks mänguks .Nad ju tillud veel...

Sama tegid ka pärast uues kohas aina kedagi päästes ja päästes,vanad olijadki ja pärast Karini maakodus testisid kohe lillepeenarde vastupidavust ja krundi suurust.

Õnneks Steffy peremees, jätkuva vihma kiuste ,puhus grillilegi tule alla ja nobedad käed valmistasid juba eelnevalt lauale ..mmm igasuguseid asju...

Ilusaks sai ka muidu igava välimusega kook ,kuhu aukohale sai peale pistetud meie endi veepäästegrupi flaier.

Seni kuni saunas oldi, ajasid mõmmikud omi asju ja Piquet lõbustas aedikus olles ülejäänuid ,kes siis ümber aia jooksid .Suurtest akendest oli lõbus jälgida karvamõmmikute  omavahelist käitumist .

Ja ainult meie, väiksed inimeseloomad, võisime vaid aimata ,mida nad seal omavahel rääkisid või mis koeramaailmaasju ajasid.

Aitäh sellise võimaluse , omakäega loodud ilusa koha  ja sooja vastuvõtu eest !!!