Seekorde trenn oli eriline. Nimelt saime teada, et meid ootab ees üllatus. Arvasime, et kuna tuleb viimane ettevalmistus pinnaltpääste koolituseks-eksamiks, et ju see sellega seotud.

Nimelt oli kohale saabunud meile uus ja uhke paat, mille kinkis meile EVTÜ. Suur-suur tänu neile. Lubame kasutada seda heaperemehelikult ja üllaste eesmärkide nimel.

Kuid alustades algusest, siis algas trenn tavapäraste harjutustega kuival maal Klly juhendamisel.Tän tegime vahvat rinmäng``Kes aias``, mis oli väga lõbus. Samuti mitmeid kuulekusharjutuse. Seejärel suundusime vee äärde, kus ootas meid meie uus paat. Pidulikult õnnistas paadi sisse treener Valdek Lasteshampusega. Paat sai isegi nime :)

Peale  seda asusime  kalipsod seljas tegema harjutusi - uppujate päästmist  koertega. Ega siis paatki puutumata jäänud. Esimesena üritas Barto sealt vette saada, kuid mis osutus natuke keerulisemaks- eks koertelegi oli paat uus ja teistmoodi. Samas meie pisid njuufad olid üliõnnelikud ja lausa trügisid paati lõbusõidule :)

Ja pealtvaatajatest-uudishimulikest meil puudust ei olnud, mis on väga positiivne.

Edu meile Pinnaltpääste eksamiteks!