Lastekaitsepäeval koguneti Elva männilinna Arbi järve kallastele, et moodustada üksteise kätest hoidest umbes 1.5 km pikkune ühtsust sümboliseeriv kett. Arvatavalt oli kohal u 2000 inimest. Täisringi aitasid omavahel ühendada ka meie grupi liikmed ja nende koerad, kellelt hoiti kinni nii  kõrvadest kui sabast, et ring täis saaks. Järve paadilt lasti õhku heeliumiga täidetud õhupallid. Peale mida oli järjekord   jõudnud vesikoerte etteasteks.

Kuna esinemispaik oli mitte just kõige paremini jälgitavas kohas, otsustasime, et vette saadame ainult Tiffany , Mio ja Piquet, kes Valdeku ju Madisega trikke tegid. Ülejäänud mõmmikuid- Grace Kelly, Carol ja Sarry, olid niisama lastele paitada, kallistada ja pildistada. Rita manitses kõiki lapsi vee ääres ettevaatlikkusele, et oldaks ettevaatlikud kõikjasl veekogude ääres viibides,  et julgeksid olla  aktiivsed kui näevad ohtu ja kutsuksid appi täiskasvanuid ja vajadusel päästeametit.

Meie suure südamega liikmed olid kokku pannud rohkem kui 7 kg komme/küpsiseid, mida plaaniti anda lastekodu lastele, kes olid kahjuks ranna äärest juba lahkunud. Aga ega see meidsiis i heidutanud- märja kalipso ja märgade koertega seadsime sammud lastekodusse, mis oli neile ka üllatuseks.

Lastele lubatud tagasiminek on kindel- lastekodulapsed jätsid meisse ereda mälestuse oma soojusest ja heatahtlikusest.